Het Schraperafdichting met referentie RAK-38.10X50.80X7.93-0-PU94 heeft een binnendiameter van 38.1 mm, een buitendiameter van 50.8 mm en een dikte van 7.93 mm. Het is gemaakt van PU.
4 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?