Schraperafdichting RAK-38.10X57.15X9.52-0-PU94
Verwijzing : RAK-38.10X57.15X9.52-0-PU94
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RAK-38.10X57.15X9.52-0-PU94 heeft een binnendiameter van 38.1 mm, een buitendiameter van 57.15 mm en een dikte van 9.52 mm. Het is gemaakt van PU.
  9 onderdelen op voorraad (20 uur geleden )
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Schraperafdichting - RAK-50.800X68.280X9.530-PU94 GEN
SCHRAPERAFDICHTING RAK-50.800X68.280X9.530-PU94
Gladde V-snaren - SPB3250 GEN
GLADDE V-SNAREN SPB3250
  • BINNENDIAMETER
    38.1  MM
  • BUITENDIAMETER
    57.15  MM
  • DIKTE
    9.52  MM
  • HARDHEID
    94  S
  • GEWICHT
    30  G
Beschrijving