Het Schraperafdichting met referentie RAK-45X55X4-0-PU94 heeft een binnendiameter van 45 mm, een buitendiameter van 55 mm en een dikte van 4 mm. Het is gemaakt van PU.
5 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?