Schraperafdichting RAK-85X105X10-PU94
Verwijzing : RAK-85X105X10-PU94
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RAK-85X105X10-PU94 heeft een binnendiameter van 85 mm, een buitendiameter van 105 mm en een dikte van 10 mm. Het is gemaakt van PU.
  2 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Hydraulische afdichting - US-85X105X12-PU94 GEN
HYDRAULISCHE AFDICHTING US-85X105X12-PU94
Naaldkooi - K40X45X20 GEN
NAALDKOOI K40X45X20
  • BINNENDIAMETER
    85  MM
  • BUITENDIAMETER
    105  MM
  • DIKTE
    10  MM
  • HARDHEID
    94  S
  • GEWICHT
    69  G
Beschrijving