Schraperafdichting RDE-12X16.500X3.700-PU94
Verwijzing : RDE-12X16.500X3.700-PU94
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RDE-12X16.500X3.700-PU94 heeft een binnendiameter van 12 mm, een buitendiameter van 16.5 mm en een dikte van 3.7 mm. Het is gemaakt van PU.
  20 onderdelen op voorraad (18 uur geleden )
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Schraperafdichting - RDE-12X16.50X3.70-4-NBR90 GEN
SCHRAPERAFDICHTING RDE-12X16.50X3.70-4-NBR90
Crochet à joint - AC9127-CLAS CLAS
CROCHET À JOINT AC9127-CLAS
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    12  MM
  • BUITENDIAMETER
    16.5  MM
  • DIKTE
    3.7  MM
  • GEWICHT
    2  G
  • VERPAKKING
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving