Het Schraperafdichting met referentie RDE-12X16.50X3.70-4-NBR90 heeft een binnendiameter van 12 mm, een buitendiameter van 16.5 mm en een dikte van 3.7 mm. Het is gemaakt van NBR.
18 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?