Schraperafdichting RDE-25.460X34.720X5.150-NBR90
Verwijzing : RDE-25.460X34.720X5.150-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RDE-25.460X34.720X5.150-NBR90 heeft een binnendiameter van 25.46 mm, een buitendiameter van 34.72 mm en een dikte van 5.15 mm. Het is gemaakt van NBR.
  11 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Hydraulische afdichting - US-25.40X33.50X4.50-PU93 GEN
HYDRAULISCHE AFDICHTING US-25.40X33.50X4.50-PU93
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    25.46  MM
  • BUITENDIAMETER
    34.72  MM
  • DIKTE
    5.15  MM
  • MATERIAAL
    NBR
  • TYPE
    RDE
  • HARDHEID
    90  S
  • GEWICHT
    4  G
  • VERPAKKING
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving