Schraperafdichting RDI-50X64X8-NBR90
Verwijzing : RDI-50X64X8-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RDI-50X64X8-NBR90 heeft een binnendiameter van 50 mm, een buitendiameter van 64 mm en een dikte van 8 mm. Het is gemaakt van NBR.