Schraperafdichting RDI-70X84X8-11-PU97
Verwijzing : RDI-70X84X8-11-PU97
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RDI-70X84X8-11-PU97 heeft een binnendiameter van 70 mm, een buitendiameter van 84 mm en een dikte van 8 mm. Het is gemaakt van PU.