Het Schraperafdichting met referentie RIA-14X24X7-10-NBR90 heeft een binnendiameter van 14 mm, een buitendiameter van 24 mm en een dikte van 7 mm. Het is gemaakt van NBR.
32 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?