Schraperafdichting RIA-16X28X5-NBR90
Verwijzing : RIA-16X28X5-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RIA-16X28X5-NBR90 heeft een binnendiameter van 16 mm, een buitendiameter van 28 mm en een dikte van 5 mm. Het is gemaakt van NBR.
  3 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Hydraulische afdichting - US-24X32X6-PU94 GEN
HYDRAULISCHE AFDICHTING US-24X32X6-PU94
Vetspuit - TLGH1-SKF SKF
VETSPUIT TLGH1-SKF
  • BUITENDIAMETER
    28  MM
  • DIKTE
    5  MM
  • GEWICHT
    5  G
  • VERPAKKING
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving