Schraperafdichting RIA-25X35X7-NBR
Verwijzing : RIA-25X35X7-NBR
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RIA-25X35X7-NBR heeft een binnendiameter van 25 mm, een buitendiameter van 35 mm en een dikte van 7 mm. Het is gemaakt van NBR.
  20 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Schraperafdichting - RIN-25X35X7-NBR90 GEN
SCHRAPERAFDICHTING RIN-25X35X7-NBR90
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    25  MM
  • BUITENDIAMETER
    35  MM
  • DIKTE
    7  MM
  • MATERIAAL
    NBR
  • TYPE
    RIA
  • GEWICHT
    9  G
  • VERPAKKING
    1
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving