Schraperafdichting RIA-26X35X7-10-NBR
Verwijzing : RIA-26X35X7-10-NBR
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RIA-26X35X7-10-NBR heeft een binnendiameter van 26 mm, een buitendiameter van 35 mm en een dikte van 7 mm. Het is gemaakt van NBR.
  50+ onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kogellager - DAC3055W3CS31-JTEKT JTEKT
KOGELLAGER DAC3055W3CS31-JTEKT
Hydraulische afdichting - US-25X35X5-PU94 GEN
HYDRAULISCHE AFDICHTING US-25X35X5-PU94
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    26  MM
  • BUITENDIAMETER
    35  MM
  • DIKTE
    7  MM
  • MATERIAAL
    NBR
  • TYPE
    RIA
  • GEWICHT
    7  G
  • VERPAKKING
    1
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving