Schraperafdichting RIA-28X38X5-FPM90
Verwijzing : RIA-28X38X5-FPM90
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RIA-28X38X5-FPM90 heeft een binnendiameter van 28 mm, een buitendiameter van 38 mm en een dikte van 5 mm. Het is gemaakt van FPM.
  19 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Hydraulische afdichting - US-28X38X8-PU94 GEN
HYDRAULISCHE AFDICHTING US-28X38X8-PU94
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    28  MM
  • BUITENDIAMETER
    38  MM
  • DIKTE
    5  MM
  • MATERIAAL
    FPM
  • TYPE
    RIA
  • HARDHEID
    90  S
  • GEWICHT
    9  G
  • VERPAKKING
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving