Schraperafdichting RIA-28X40X7-10-NBR90
Verwijzing : RIA-28X40X7-10-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RIA-28X40X7-10-NBR90 heeft een binnendiameter van 28 mm, een buitendiameter van 40 mm en een dikte van 7 mm. Het is gemaakt van NBR.