Het Schraperafdichting met referentie RIA-90X100X5-7-NBR90 heeft een binnendiameter van 90 mm, een buitendiameter van 100 mm en een dikte van 5 mm. Het is gemaakt van NBR.
29 onderdelen op voorraad (3 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?