De Binnenring bekend als LRTZ9010050-IKO IKO meet 90 mm in binnendiameter, 100 mm in buitendiameter en 50.5 mm lengte. Het is gemaakt in .
1 onderdelen op voorraad (3 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?