Schraperafdichting RSE-23X31X4-7-NBR90
Verwijzing : RSE-23X31X4-7-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RSE-23X31X4-7-NBR90 heeft een binnendiameter van 23 mm, een buitendiameter van 31 mm en een dikte van 4 mm. Het is gemaakt van NBR.
  12 onderdelen op voorraad (2 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kogellager - 3201-2RS-ATN9 GEN
Waterdicht
KOGELLAGER 3201-2RS-ATN9
Hydraulische afdichting - UT-50X60X7-PU94 GEN
HYDRAULISCHE AFDICHTING UT-50X60X7-PU94
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    23  MM
  • BUITENDIAMETER
    31  MM
  • DIKTE
    4  MM
  • MATERIAAL
    NBR
  • TYPE
    RSE
  • HARDHEID
    90  S
  • GEWICHT
    2  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving