Schraperafdichting RSE-25X34X5-NBR90
Verwijzing : RSE-25X34X5-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RSE-25X34X5-NBR90 heeft een binnendiameter van 25 mm, een buitendiameter van 34 mm en een dikte van 5 mm. Het is gemaakt van NBR.
  29 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kegellager - M84548-M84510 GEN
KEGELLAGER M84548-M84510
Hydraulische afdichting - UTS-25X33X6-PU94 GEN
HYDRAULISCHE AFDICHTING UTS-25X33X6-PU94
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    25  MM
  • BUITENDIAMETER
    34  MM
  • DIKTE
    5  MM
  • MATERIAAL
    NBR
  • TYPE
    RSE
  • HARDHEID
    90  S
  • GEWICHT
    5  G
  • VERPAKKING
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving