Schraperafdichting RSE-26X34X4-7-NBR90
Verwijzing : RSE-26X34X4-7-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RSE-26X34X4-7-NBR90 heeft een binnendiameter van 26 mm, een buitendiameter van 34 mm en een dikte van 4 mm. Het is gemaakt van NBR.
  29 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Schraperafdichting - RIA-26X34X5-7-NBR90 GEN
SCHRAPERAFDICHTING RIA-26X34X5-7-NBR90
MM trillingsdempers - MM1615-5 GEN
MM TRILLINGSDEMPERS MM1615-5
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    26  MM
  • BUITENDIAMETER
    34  MM
  • DIKTE
    4  MM
  • MATERIAAL
    NBR
  • TYPE
    RSE
  • HARDHEID
    90  S
  • GEWICHT
    6  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving