Schraperafdichting RSE-35X45X4-7-NBR90
Verwijzing : RSE-35X45X4-7-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RSE-35X45X4-7-NBR90 heeft een binnendiameter van 35 mm, een buitendiameter van 45 mm en een dikte van 4 mm. Het is gemaakt van NBR.
  6 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kogellager - 608-2RS GEN
Waterdicht
KOGELLAGER 608-2RS
PAP Glijlager - PAP3540-P20 GEN
PAP GLIJLAGER PAP3540-P20
Hydraulische afdichting - US-35X46X8-PU94 GEN
HYDRAULISCHE AFDICHTING US-35X46X8-PU94
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    35  MM
  • BUITENDIAMETER
    45  MM
  • DIKTE
    4  MM
  • MATERIAAL
    NBR
  • TYPE
    RSE
  • HARDHEID
    90  S
  • GEWICHT
    4  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving