Schraperafdichting RSE-75X83X4-7-PU94
Verwijzing : RSE-75X83X4-7-PU94
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RSE-75X83X4-7-PU94 heeft een binnendiameter van 75 mm, een buitendiameter van 83 mm en een dikte van 4 mm. Het is gemaakt van PU.
  50 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Hydraulische afdichting - UTSL-75X83X8-9-PU94 GEN
HYDRAULISCHE AFDICHTING UTSL-75X83X8-9-PU94
Binnenring - IR40-48-40 GEN
BINNENRING IR40-48-40
Kegellager - 32005-TIMKEN TIMKEN
KEGELLAGER 32005-TIMKEN
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    75  MM
  • BUITENDIAMETER
    83  MM
  • DIKTE
    4  MM
  • MATERIAAL
    PU
  • TYPE
    RSE
  • HARDHEID
    94  S
  • GEWICHT
    7  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving