Het Schraperafdichting met referentie RSP-110X125X7-NBR heeft een binnendiameter van 110 mm, een buitendiameter van 125 mm en een dikte van 7 mm. Het is gemaakt van NBR.
2 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?