Schraperafdichting RSP-21X25X4-7-NBR90
Verwijzing : RSP-21X25X4-7-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RSP-21X25X4-7-NBR90 heeft een binnendiameter van 21 mm, een buitendiameter van 25 mm en een dikte van 4 mm. Het is gemaakt van NBR.
  1 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Schraperafdichting - RWB-20X25X2.960-NBR90 GEN
SCHRAPERAFDICHTING RWB-20X25X2.960-NBR90
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    21  MM
  • BUITENDIAMETER
    25  MM
  • DIKTE
    4  MM
  • MATERIAAL
    NBR
  • TYPE
    RSP
  • HARDHEID
    90  S
  • GEWICHT
    1  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving