Het Schraperafdichting met referentie RSP-44.45X52.39X2.50-4.20-NBR90 heeft een binnendiameter van 44.45 mm, een buitendiameter van 52.39 mm en een dikte van 2.5 mm. Het is gemaakt van NBR.
29 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?