Schraperafdichting RSU-16X24X6-7-NBR90
Verwijzing : RSU-16X24X6-7-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RSU-16X24X6-7-NBR90 heeft een binnendiameter van 16 mm, een buitendiameter van 24 mm en een dikte van 6 mm. Het is gemaakt van NBR.