Zuigerafdichting TP1-15X25X12-NBR90
Verwijzing : TP1-15X25X12-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Zuigerafdichting van referentie TP1-15X25X12-NBR90 is bedoeld voor montage op de zuigerkop. Voor deze referentie moet de buitendiameter van de stang 15 mm zijn, de binnendiameter van de loop 25 mm en de beschikbare dikte aan de onderkant van de groef 12 mm. Het is vervaardigd in NBR.