Schraperafdichting RSU-45X53X6-NBR
Verwijzing : RSU-45X53X6-NBR
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RSU-45X53X6-NBR heeft een binnendiameter van 45 mm, een buitendiameter van 53 mm en een dikte van 6 mm. Het is gemaakt van NBR.
  14 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kogellager - 6204-2RSH-SKF SKF
Waterdicht
KOGELLAGER 6204-2RSH-SKF
Hydraulische afdichting - US-45X53X8-PU94 GEN
HYDRAULISCHE AFDICHTING US-45X53X8-PU94
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    45  MM
  • BUITENDIAMETER
    53  MM
  • DIKTE
    6  MM
  • MATERIAAL
    NBR
  • TYPE
    RSU
  • GEWICHT
    10  G
  • VERPAKKING
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving