SPI Afdichting OAS-45X78X8-NBR
Verwijzing : OAS-45X78X8-NBR
GEN
Beschrijving
Het Spi Afdichting met referentie OAS-45X78X8-NBR heeft een binnendiameter van 45 mm, een buitendiameter van 78 mm en een dikte van 8 mm. Het is gemaakt van NBR.