SPI Afdichting OAS-63X85X10-NBR
Verwijzing : OAS-63X85X10-NBR
GEN
Beschrijving
Het Spi Afdichting met referentie OAS-63X85X10-NBR heeft een binnendiameter van 63 mm, een buitendiameter van 85 mm en een dikte van 10 mm. Het is gemaakt van NBR.