SPI Afdichting OAS-64X85X10-NBR
Verwijzing : OAS-64X85X10-NBR
GEN
Beschrijving
Het Spi Afdichting met referentie OAS-64X85X10-NBR heeft een binnendiameter van 64 mm, een buitendiameter van 85 mm en een dikte van 10 mm. Het is gemaakt van NBR.