Kogellager 608-2RS-W11-EZO
Verwijzing : 608-2RS-W11-EZO
EZO
Beschrijving
Het Kogellager, bekend als het 608-2RS-W11-EZO EZO, heeft een binnendiameter van 8 mm, een buitendiameter van  22 mm en een dikte van 11 mm.
  8 tot 10 dagen (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kogellager - 3201-ZZB-TVH-FAG FAG
Stofdicht
KOGELLAGER 3201-ZZB-TVH-FAG
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • N° EAN13
  • BINNENDIAMETER
    8  MM
  • BUITENDIAMETER
    22  MM
  • DIKTE
    11  MM
  • WATERDICHT MAKEN
    Dubbelzijdige afdichting
  • GEWICHT
    17  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving
HET ADVIES VAN DE EXPERT
Wat betekent het achtervoegsel ...?
RS, 2RS, 2RSH, 2RS1, RSR, 2RSR, E, EE, LLU, LLB, DU, DDU
Deze suffixen betekenen "met 1 of 2 rubberen afdichtingen". Bij 123Roulement gebruiken we het getal "2" om aan te geven dat het lager aan beide zijden afgedicht is.