Kogellager 62-22-2RS-C3-JTEKT
Verwijzing : 62-22-2RS-C3-JTEKT
JTEKT
Beschrijving
Het Kogellager, bekend als het 62-22-2RS-C3-JTEKT JTEKT, heeft een binnendiameter van 22 mm, een buitendiameter van  50 mm en een dikte van 14 mm.