Kogellager 6202-15.875-2RSH-GJN-SKF
Verwijzing : 6202-15.875-2RSH-GJN-SKF
SKF
Beschrijving
Het Kogellager, bekend als het 6202-15.875-2RSH-GJN-SKF SKF, heeft een binnendiameter van 15.875 mm, een buitendiameter van  35 mm en een dikte van 11 mm.