Kogellager 63-28-C4-JTEKT
Verwijzing : 63-28-C4-JTEKT
JTEKT
Beschrijving
Het Kogellager, bekend als het 63-28-C4-JTEKT JTEKT, heeft een binnendiameter van 28 mm, een buitendiameter van  68 mm en een dikte van 18 mm.
  15 onderdelen op voorraad (1 dag geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
logo_delivery Laatste vertrek in
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Duwschijven - AS1528 GEN
DUWSCHIJVEN AS1528
SPI Afdichting - OAS-20X35X7-FPM GEN
SPI AFDICHTING OAS-20X35X7-FPM
Kogellager - 83A915-SH2-9TC4-JTEKT JTEKT
KOGELLAGER 83A915-SH2-9TC4-JTEKT
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • N° EAN13
  • BINNENDIAMETER
    28  MM
  • BUITENDIAMETER
    68  MM
  • DIKTE
    18  MM
  • GEWICHT
    310  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving
HET ADVIES VAN DE EXPERT
Wat betekent het achtervoegsel ...?
RS, 2RS, 2RSH, 2RS1, RSR, 2RSR, E, EE, LLU, LLB, DU, DDU
Deze suffixen betekenen "met 1 of 2 rubberen afdichtingen". Bij 123Roulement gebruiken we het getal "2" om aan te geven dat het lager aan beide zijden afgedicht is.