Nokrollen CFKR35-IKO
Verwijzing : CFKR35-IKO
IKO
Beschrijving
Het Nokrollen, bekend als het CFKR35-IKO IKO, heeft een binnendiameter van 16 mm, een buitendiameter van 35 mm en een dikte van 18 mm.