Het Nokrollen, bekend als het KR30-PP-SKF SKF, heeft een binnendiameter van 12 mm, een buitendiameter van 30 mm en een dikte van 14 mm.
9 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?