Naaldlager 12NQ2410A-JTEKT
Verwijzing : 12NQ2410A-JTEKT
JTEKT
Beschrijving
Het Naaldlager, bekend als het 12NQ2410A-JTEKT JTEKT, heeft een binnendiameter van 12 mm, een buitendiameter van  24 mm en een dikte van 9.8 mm.
  4 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kogellager - 608-26-ZZ-ZEN ZEN
Stofdicht
KOGELLAGER 608-26-ZZ-ZEN
Hydraulische afdichting - US-65X75X6-7-NBR90 GEN
HYDRAULISCHE AFDICHTING US-65X75X6-7-NBR90
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • N° EAN13
  • BINNENDIAMETER
    12  MM
  • BUITENDIAMETER
    24  MM
  • DIKTE
    9.8  MM
  • GEWICHT
    23  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving