Naaldlager NAO40-55-17-SKF
Verwijzing : NAO40-55-17-SKF
SKF
Beschrijving
Het Naaldlager, bekend als het NAO40-55-17-SKF SKF, heeft een binnendiameter van 40 mm, een buitendiameter van  55 mm en een dikte van 17 mm.
  17 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kogellager - 16014-SKF SKF
KOGELLAGER 16014-SKF
SPI Afdichting - OA-70X85X8-FPM GEN
SPI AFDICHTING OA-70X85X8-FPM
Duwschijven - AS3047 GEN
DUWSCHIJVEN AS3047
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • N° EAN13
  • BINNENDIAMETER
    40  MM
  • BUITENDIAMETER
    55  MM
  • DIKTE
    17  MM
  • GEWICHT
    141  G
  • VERPAKKING
    1
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving