Naaldlager NART10-VR-IKO
Verwijzing : NART10-VR-IKO
IKO
Beschrijving
Het Naaldlager, bekend als het NART10-VR-IKO IKO, heeft een binnendiameter van 10 mm, een buitendiameter van  30 mm en een dikte van 15 mm.
  1 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
  • MERK
  • N° EAN13
  • BINNENDIAMETER
    10  MM
  • BUITENDIAMETER
    30  MM
  • DIKTE
    15  MM
  • GEWICHT
    65  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving