Het Naaldlager, bekend als het NART35-VUUR-IKO IKO, heeft een binnendiameter van 35 mm, een buitendiameter van 72 mm en een dikte van 29 mm.
1 onderdelen op voorraad (3 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?