Naaldlager NAST15-ZZUUR-IKO
Verwijzing : NAST15-ZZUUR-IKO
IKO
Beschrijving
Het Naaldlager, bekend als het NAST15-ZZUUR-IKO IKO, heeft een binnendiameter van 15 mm, een buitendiameter van  35 mm en een dikte van 16 mm.
  10 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Seegerring inwendig - CIRCLIP-INT-18 GEN
SEEGERRING INWENDIG CIRCLIP-INT-18
1 1
Roller - NAST17-ZZ-IKO IKO
Stofdicht
ROLLER NAST17-ZZ-IKO
Lineaire Kogelbussen - LM-30-UU GEN
LINEAIRE KOGELBUSSEN LM-30-UU
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • N° EAN13
  • BINNENDIAMETER
    15  MM
  • BUITENDIAMETER
    35  MM
  • DIKTE
    16  MM
  • GEWICHT
    83  G
  • VERPAKKING
    1
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving