Naaldlager NAST25-ZZUUR-IKO
Verwijzing : NAST25-ZZUUR-IKO
IKO
Beschrijving
Het Naaldlager, bekend als het NAST25-ZZUUR-IKO IKO, heeft een binnendiameter van 25 mm, een buitendiameter van  52 mm en een dikte van 16 mm.
  10 onderdelen op voorraad (3 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Roller - STO25 GEN
ROLLER STO25
TSM stangkop - TRE-12N-SEALMASTER SEALMASTER
TSM STANGKOP TRE-12N-SEALMASTER
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • N° EAN13
  • BINNENDIAMETER
    25  MM
  • BUITENDIAMETER
    52  MM
  • DIKTE
    16  MM
  • GEWICHT
    237  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving