Naaldlager NKI10040-SKF
Verwijzing : NKI10040-SKF
SKF
Beschrijving
Het Naaldlager, bekend als het NKI10040-SKF SKF, heeft een binnendiameter van 100 mm, een buitendiameter van  130 mm en een dikte van 40 mm.
  2 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
SPI Afdichting - DC-300X335X18-NBR GEN
SPI AFDICHTING DC-300X335X18-NBR
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • N° EAN13
  • BINNENDIAMETER
    100  MM
  • BUITENDIAMETER
    130  MM
  • DIKTE
    40  MM
  • GEWICHT
    1458  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving