Naaldlager TAF9011025-IKO
Verwijzing : TAF9011025-IKO
IKO
Beschrijving
Het Naaldlager, bekend als het TAF9011025-IKO IKO, heeft een binnendiameter van 90 mm, een buitendiameter van  110 mm en een dikte van 25 mm.
  8 tot 10 dagen (3 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
logo_delivery Laatste vertrek in
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
SPI Afdichting - OAS-210X240X15-NBR GEN
SPI AFDICHTING OAS-210X240X15-NBR
Binnenring - LRT809025-IKO IKO
BINNENRING LRT809025-IKO
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • N° EAN13
  • BINNENDIAMETER
    90  MM
  • BUITENDIAMETER
    110  MM
  • DIKTE
    25  MM
  • GEWICHT
    742  G
  • VERPAKKING
    1
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving