Naaldkooi K12-16-13-TN-SKF
Verwijzing : K12-16-13-TN-SKF
SKF
Beschrijving
Het Naaldkooi, bekend als het K12-16-13-TN-SKF SKF, heeft een binnendiameter van 12 mm, een buitendiameter van 16 mm en een dikte van 13 mm.