Naaldkooi K15-19-13-SKF
Verwijzing : K15-19-13-SKF
SKF
Beschrijving
Het Naaldkooi, bekend als het K15-19-13-SKF SKF, heeft een binnendiameter van 15 mm, een buitendiameter van 19 mm en een dikte van 13 mm.