Naaldkooi K20-26-17-H-JTEKT
Verwijzing : K20-26-17-H-JTEKT
JTEKT
Beschrijving
Het Naaldkooi, bekend als het K20-26-17-H-JTEKT JTEKT, heeft een binnendiameter van 20 mm, een buitendiameter van 26 mm en een dikte van 17 mm.
  13 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
SPI Afdichting - OAS-25X62X10-NBR GEN
SPI AFDICHTING OAS-25X62X10-NBR
Kogellager - 16004-SKF SKF
KOGELLAGER 16004-SKF
Duwschijven - TRA-1018-JTEKT JTEKT
DUWSCHIJVEN TRA-1018-JTEKT
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • N° EAN13
  • BINNENDIAMETER
    20  MM
  • BUITENDIAMETER
    26  MM
  • DIKTE
    17  MM
  • GRENSTOERENTAL
    20900  RPM
  • GEWICHT
    16  G
  • DYNAMISCHE BELASTING
    19.2  KN
  • STATISCHE BELASTING
    26  KN
  • VERPAKKING
Beschrijving