Het Naaldkooi, bekend als het K25-35-30-SKF SKF, heeft een binnendiameter van 25 mm, een buitendiameter van 35 mm en een dikte van 30 mm.
6 onderdelen op voorraad (3 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?