Naaldkooi K28-35-27-H-JTEKT
Verwijzing : K28-35-27-H-JTEKT
JTEKT
Beschrijving
Het Naaldkooi, bekend als het K28-35-27-H-JTEKT JTEKT, heeft een binnendiameter van 28 mm, een buitendiameter van 35 mm en een dikte van 27 mm.
  2 onderdelen op voorraad (3 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
logo_delivery Laatste vertrek in
Toegevoegd
  • MERK
  • N° EAN13
  • BINNENDIAMETER
    28  MM
  • BUITENDIAMETER
    35  MM
  • DIKTE
    27  MM
  • GRENSTOERENTAL
    10000  RPM
  • GEWICHT
    52  G
  • DYNAMISCHE BELASTING
    35.2  KN
  • STATISCHE BELASTING
    54.7  KN
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving